ZABIEGI PIELĘGNACYJNE DOBRANE DO POTRZEB SKÓRY

Zabiegi

Twarz to nasza wizytówka, ale niestety często dbanie o nią spada na drugi plan. Czy nie warto zainwestować chwilę swojego czasu, aby cieszyć się długo piękną i młodą skórą? W tym pomogą zabiegi pielęgnacyjne, odpowiednio dobrane do skóry.

Kondycja skóry jest zależna od wielu czynników, do których możemy zaliczyć między innymi:

  • wiek
  • geny
  • hormony
  • styl życia
  • bodźce zewnętrzne

Ważnym elementem jest odpowiednia codzienna pielęgnacja skóry, zawierająca składniki aktywne oraz metody wskazane dla naszej skóry.
Warto pokusić się o profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne, które dobierane są indywidualnie do potrzeb skóry po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu oraz jej diagnozy. Następnie w celu podtrzymania efektów zaleca się zadbać o codzienną pielęgnację domową, która zostanie dokładnie zaplanowana specjalnie dla nas przez kosmetologa.

Pamiętajmy również, że do problemów skórnych zaliczamy również zmarszczki oraz obniżenie jędrności. Dbajmy o to, by w jak największym stopniu przywrócić jędrność i spłycić zmarzczki, ale także zapobiegać ich powstawaniu, sięgając po zabiegi anti-aging, złuszczające martwe komórki, wypełniające zmarszczki oraz nawilżające skórę. 

W naszym gabinecie znajdą Państwo szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych na twarz. Przejdź tutaj, aby się z nią zapoznać.

Aby dobrać najlepszy zabieg dla swojej skóry, zapraszamy na bezpłatną konsultację, w czasie której kosmetolog doradzi jak dbać o skórę, jakie zabiegi wykonywać oraz jak powinna wyglądać dobra pielęgnacja domowa.

 

 

 

Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.