Mezoterapia igłowa

mezoterapia_igłowa_łódźOkreślenie „mezoterapia” oznacza inaczej „leczenie od środka” i polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczych, wypełniających w miejsca, które wymagają kuracji.

Mezoterapia jest zabiegiem znanym od lat. Pierwotnie stosowana była w celach leczniczych, a od początku lat siedemdziesiątych zabieg stosowany jest w medycynie estetycznej.

Mezoterapia igłowa służy do odmładzania skóry twarzy i ciała. Zapobiega starzeniu się skóry, powstawaniu rozstępów i wypadaniu włosów.

Zabieg polega na wprowadzaniu substancji odżywczych do skóry za pomocą strzykawki, w postaci injekcji śródkórnych. Substancje aktywne działają odżywczo i nawilżająco, poprawiają jędrność i napięcie skóry oraz stymulują do produkcji własnego kwasu hialuronowego. Przed zabiegiem mezoterapii  skóra jest znieczulona za pomocą odpowiedniej maści. Bezpośrednio po zabiegu na skórze widoczne są niewielkie bąbelki, które wchłaniają się w ciągu kilku godzin.

Koktajle stosowane przy ostrzykiwaniu skóry twarzy, szyi i dekoltu stanowią mieszaninę substancji silnie rewitalizujących i regenerujących, stymulujących metabolizm komórkowy, pobudzających syntezę kolagenu i elastyny w skórze. Koktajle wykorzystywane do walki z cellulitem zawierają m.in. duże stężenia L-karnityny, kofeiny i np. wyciągu z karczochów. Przy terapii łysienia – zarówno tymczasowego, związanego np. z ciążą czy też hormonalnego, androgenowego, stosujemy preparaty zawierające krzemionkę organiczną, biotynę, minoksydyl czy dekspantenol, które powodują zahamowanie wypadania, odrastanie włosów i ich regenerację.mezoterapia-iglowa-wypelanicze łódź

Koktaile stosowane do zabiegów: Teosyal Mezo, Redensiti I, Styl Age Hydro, Hydro Max, Restylane Vital, Dermaheal HSR, SR, SB, Dark Circle Solution (mezoterapia na cienie pod oczami) , Eyebag Solution (mezoterapia na worki pod oczami), RRS Tensor Lift (mezoterapia liftingująca wiotkie partie skóry- podbródek, szyja), RRS eyes (mezoterapia na worki i cienie pod oczami)

  • NOWOŚĆ!!! Simildiet Xtra Facelift (mezoterapia o działaniu BOTOXU)

Przeciwwskazania:

  • alergie
  • ciąża, okres karmienia
  • cukrzyca
  • stany zapalne skóry, opryszczka, rany
  • skóra naczyniowa, skłonna do powstawania bliznowców

Najlepiej zastosować terapię składającą się z 3-4 zabiegów w odstępie tygodniowym, potem profilaktycznie raz na trzy miesiące.

#mezoterapia Łódź
Crystal Clinic ul. Kasprzaka 7/9

Komentarze są wyłączone.