Medycyna estetyczna

Satysfakcjonujący wygląd twarzy i ciała, pozwala na osiągnięcie lepszego samopoczucia, zwiększenia pewności siebie oraz ogólnego zadowolenia z życia. Medycyna estetyczna, zajmująca się poprawą stanu skóry oraz zabiegami przeciwstarzeniowymi daje możliwości, dzięki którym przeprowadzić można korektę niedoskonałości skóry. Pozwala one jednocześnie zachować naturalny wygląd oraz przeciwdziałać skutkom mijającego czasu

W tej dziedzinie najpopularniejsze jest wygładzanie zmarszczek, ujędrnianie skóry i likwidowanie przebarwień.

Crystal Clinic oferuje Państwu szeroki wybór zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, obejmujących zarówno profilaktykę przeciwstarzeniową, jak też różnorodne sposoby leczenia zmian już powstałych. Zabiegi z zakresu medycyny estetycznej przeprowadza lek. Monika Królikowska – Antczak.

lek.med. Monika Królikowska-Antczak
Jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Odbyła specjalizację z Dermatologii i Wenerologii w Klinice Dermatologii Collegium Medicum UJ w Krakowie. Ukończyła studia doktoranckie na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w Zakładzie Psychodermatologii Katedry Immunologii Klinicznej i Mikrobiologii.

Medycyną estetyczną zajmuje się od 2006r. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego i Sekcji Medycyny Estetycznej Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Uczestniczy w konferencjach medycznych i zjazadch medycyny estetycznej w Polsce i za granicą. Prowadzi szkolenia z zakresu medycyny estetycznej.

 

Oferta zabiegów:

Komentarze są wyłączone.