Laminacja brwi

Laminacja brwi

Niewątpliwie jest to zabieg zyskujący coraz większą popularność. Przede wszystkim zabieg stał się tematem do rozmów przez miłośniczki urodowych nowinek. Z pewnością już wiele razy przewinął Ci się temat laminacji brwi w mediach społecznościowych. W związku z tym przybywamy na ratunek  i dokładnie opiszemy, czym właściwie jest laminacja brwi? Jak długo utrzymuje się efekt? Dla kogo przeznaczony jest zabieg? 

Laminacja brwi nie polega na efekcie ‘’przyklejenia’’ brwi do twarzy, dziękiLaminacja brwi czemu możesz je stylizować w preferowanym przez Ciebie stylu, poprzez wyczesanie brwi w pożądanym kierunku.


Sam zabieg laminacji składa się z czterech etapów:

 

  • Przygotowanie brwi do zabiegu (dokładne oczyszczenie)

  •  Aktywator (następuje rozchylenie się łusek spowodowane przez kwas tioglikolowy. Kwas wpływa na budulec włosków, czyli mostki dwusiarczkowe — kwas najpierw je rozrywa, a następnie tworzy nowe).

  • Neutralizacja (neutralizuje działanie aktywatora, ponadto naprawia wiązanie keratynowe włosa. Produkt w składzie zawiera keratynę, co świadczy o wysokiej jakości produktu).

  • Ostatnim etapem jest regulacja / depilacja brwi, jeśli stylizacja tego wymaga. Na wykończenie aplikujemy kremy lub oleje zawierające substancje pielęgnujące np. olej kokosowy czy też krem arganowy.

Efekt utrzymuje się od miesiąca do 1,5 miesiąca, i jest bardzo naturalny.
Jeśli chcemy uzyskać jeszcze bardziej wyraźny efekt, laminacja brwi może zostać połączona z geometrią + farbką.

Niewątpliwie w tym roku królują naturalne i pełne brwi!

 

❗️PAMIĘTAJ❗️

❗️Efekt zabiegu nie polega na stałej zmianie kierunku włosków !
❗️Zabieg rekomendujemy wszystkim, którzy mają problem z nieregularnymi, źle układającymi się włoskami na brwiach.
❗️Dzięki laminacji włoski są bardziej podatne na układanie, codziennie samemu wyczesuje się włoski przy pomocy szczoteczki, w związku z tym możemy uzyskać idealny dla nas kształt, w dużo szybszym czasie.

Reasumując, jeśli Twoje brwi są problematyczne, sztywne, grube, kręcone lub rosną w nieprawidłowym kierunku, bezsprzecznie laminowanie brwi jest właśnie dla Ciebie.

❗️Zdjęcie przedstawia efekt zabiegu laminacji z geometrią i farbką !

#LaminacjaBrwi #LaminacjaBrwiŁódź
Crystal Clinic ul. Żeligowskiego 42 lok. 4

Komentarze są wyłączone.