Manicure Japoński – P.Shine

m.japonski 2Manicure japoński to zabieg, który w naturalny sposób wzmacnia paznokcie. W literaturze fachowej jest określany jako P. Shine.

Manicure japoński ma bogatą historię. Narodził się w Kraju Kwitnącej Wiśni przed ponad czterystu laty, wśród możnych japońskich arystokratek, które odkryły, że wcieranie w paznokcie odpowiednich substancji odżywia je i nadaje im piękny połysk.

 

 

DLA KOGO?
Jest to zabieg wzmacniający i odżywiający paznokcie. Idealny gdy mamy problemy z łamaniem, rozdwajaniem lub cienką płytką paznokci. Polecany jest również w przypadku paznokci „zmęczonych” hybrydą, akrylem lub żelem o ile paznokieć nie jest zbyt osłabiony. Manicure P. Shine przyspiesza wzrost paznokci, poprawia ukrwienie płytki. Nadaje się zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, ponieważ zapewnia naturalny wygląd paznokci. Manicure japoński działa na zasadzie uszczelniania zniszczonej płytki, a także zabezpieczania przed czynnikami zewnętrznymi.

PRZEBIEG PIELĘGNACJI.

Zabieg zaczynamy od przygotowania płytki paznokcia – usunięcie skórek, opiłowanie i bardzo delikatne zmatowienie płytki, aby nakładane składniki miały szansę wniknąć głębiej. Gdy paznokcie są już przygotowane do zabiegu, wcieramy pastę w płytkę. Ruchem wcierania poprawiamy ukrwienie paznokcia, nabłyszczamy płytkę i dostarczamy składników odżywczych (m. in. krzemionka z morza japońskiego, pyłek pszczeli, keratyna, kolagen, wapń, witaminy A, C, F, pantenol.). Kolejnym krokiem jest wtarcie pudru, który zabezpiecza składniki z pasty przed czynnikami zewnętrznymi.

manicure japoński P. Shine – paznokcie jednej dłoni są już wypolerowane i lśniące

 

JAK CZĘSTO POWTARZAĆ?
Po wykonaniu pierwszego zabiegu nasze paznokcie będą odżywione i piękne przez około dwa tygodnie. Blask i zdrowy wygląd paznokci będzie z czasem znikał i to będzie sygnał, że już pora na kolejny MANICURE JAPOŃSKI. W przypadku słabych i zniszczonych paznokci, zalecana jest seria 4-5 zabiegów w odstępach dwutygodniowych. Po takiej pielęgnacji, paznokci nie należy malować, żeby nie zniszczyć efektu i na tak na wypolerowanej oraz natłuszczonej płytce lakier nie będzie się długo trzymał…

Efekt „uzdrowienia” paznokci jest widoczny już po pierwszym zabiegu, natomiast na odnowienie i wzmocnienie całej płytki paznokciowej polecana jest seria zabiegów.

p-shine1

Wskazania:

  • słaba i łamliwa płytka paznokcia
  • rozdwajające się paznokcie
  • pragnienie posiadania idealnych, błyszczących paznokci

Przeciwwskazania:

  • grzybice
  • stany zapalne
  • niezagojone rany
  • brodawki

Cena manicure japońskiego: 50 zł

#ManicureJapoński #P.Shine Łódź
Crystal Clinic ul. Kasprzaka 7/9

Komentarze są wyłączone.