Henna pudrowa Łódź

Henna Pudrowa Łódź

Henna Pudrowa Łódź

Marzysz o czymś trwalszym od henny tradycyjnej?  
Stylizacja brwi henną pudrową BROW HENNA 

henna pudrowa Łódź

henna pudrowa Łódź

 

 

Henna pudrowa to rewolucyjna nowa metoda na naturalnie podkreślone, zniewalające brwi . Jest alternatywą dla makijażu permanentnego. Efekty utrzymują się do 14 dni na skórze i do 6 tygodni na włoskach. W porównaniu do tradycyjnej henny utrzymuje się dłużej, oraz wykazuje lepsze krycie siwych włosków brwi. Dzięki hennie pudrowej, uzyskujemy naturalny wygląd o idealnym kształcie brwi, stylizacja nie polega jedynie na nadawaniu im odpowiedniego koloru, ale także przede wszystkim kształtu.

Geometria brwi

Każda z nas ma inny kształt twarzy. Jeżeli brwi zostaną właściwie dopasowane do owalu twarzy, buzia stanie się wyrazista i promienna. Dlatego właśnie geometria brwi ma tak duże znaczenie. Do uzyskiwania odpowiedniego kształtu brwi wykorzystywane są kolorowe nitki, miarki, a także cyrkle. Dzięki wykonaniu dokładnych pomiarów, brwi będą stanowiły idealną ramę dla oczu.

Henna pudrowa  również odżywia oraz pielęgnuje. Ze względu na zawartość wyłącznie naturalnych składników Henna pudrowa BH jest obecnie uznawana za najlepszą na rynku. Z każdym kolejnym zabiegiem dba o słabe i uszkodzone włoski, wzmacniając je. Bogata paleta odcieni, które można stosować osobno lub łącznie, pozwala na idealne dopasowanie do karnacji skóry i odcienia naturalnych włosów.

 

 

 

 

PRZEBIEG ZABIEGU: henna pudrowa Łódź

  • Demakijaż
  • Peeling brwi
  • Architektura brwi z rysunkiem – dobór odpowiedniego kształtu brwi do twarzy,
  • Koloryzacja brwi BROW XENNA – dobór koloru henny
  • Regulacja lub depilacja brwi 
  • Pielęgnacja po zabiegowa brwi

 

 

PRZECIWWSKAZANIA: henna pudrowa Łódź

Nie należy wykonywać zabiegu, jeśli wystąpiła pozytywna reakcja na próbę uczuleniową.
Przeciwwskazaniem są wszelkie stany zapalne oczu i powiek, otarcia, rany, urazy, opuchlizna, zapalenie spojówek i choroby skóry, np. łuszczyca.
Jeśli w ostatnim czasie był wykonywany zabieg makijażu permanentnego, to także nie można nakładać henny. Stan po chemioterapii wymaga wcześniejszej konsultacji lekarskiej.

PO ZABIEGU:

Przede wszystkim trzeba pamiętać, że nie można dotykać, pocierać i ruszać włosków poddanych zabiegowi.
Przez 48 godzin po zabiegu nie należy stosować silnych środków do demakijażu, które mogłyby usunąć barwnik.
Przez 24 godziny należy unikać sauny i basenu. Tak, jak w przypadku tradycyjnej henny wszystkie kosmetyki na bazie olejku mogą sprawiać, że kolor będzie blakł szybciej.

 

 

Henna Pudrowa Łódź

Crystal Clinic ul. Żeligowskiego 42 lok. 4

Składniki BH Brow Henna: ekstrakt z liści lawsonitu bezcierniowego, wyciąg z liści indygo, ekstrakt z liści drzewa kakaowego, p-fenylenodiamina (0,2%), p-aminofenol, nadboran sodu, kwas cytrynowy, węglan magnezu, siarczyn sodu, mydło kamień.

 

#henna pudrowa Łódź
#Brow Henna
#henna pudrowa
#henna Łódź

Komentarze są wyłączone.