Elleebana niszczy, wręcz pali naturalne rzęsy

Lifting rzęs metodą Elleebana niszczy, wręcz pali naturalne rzęsy.

Ile razy już to słyszałyście?
My spotykamy się z tym na co dzień, dlatego też pozwolimy sobie obalić mity na temat szkodliwości liftingu.

Czy ten zabieg może zniszczyć rzęsy?
Może ale NIE MUSI!

Każdy produkt do liftingu, nie zależnie od firmy może uszkodzić jedynie krótkotrwale naturalne rzęsy. Wiele dawnych trwałych było mało skutecznych. Składniki były bardzo agresywne, niszczyły rzęsy, paliły skórę. Trwała znana niegdyś w salonach, nie cieszyła się mianem ulubionego zabiegu ani wśród klientek ani też kosmetyczek i stylistek. Teraz to się zmieniło. Dzięki nieinwazyjnej stylizacji, która bazuje jedynie na naturalnych składnikach, liftingi nie przypominają już w niczym dawnych ”loków” po trwałej. Estetycznie podniesiowe  rzęsy już u nasady otwierają optycznie oko i dają rezultat perfekcyjnej zalotki.

Co wpływa na źle wykonany lifting:

  • Brak umiejętności poprawnego wykonania zabiegu

  • Brak znajomości preparatów na których wykonywany jest zabieg

  • Brak odbytego profesjonalnego szkolenia

My pracujemy na doskonałej marce jaką jest Elleebana. Elleebana wyróżnia się niezwykłym bezpieczeństwem na tle innych firm. Warukiem dobrze wyknanego zabigu jest posiadanie odpowiedniej wiedzy na temat każdego z preparatów stosowanych przez stylistkę podczas zabiegu. Również w ich składzie można znaleźć samo dobro, między innymi olej migdałowy, olej jojoba, olej arganowy, hydrolizowaną keratynę . Przy każdej stylizacji czas dobierany jest indywidualnie do stanu i jakości rzęs. Zabieg wykonywany jest z minutnikiem, abyśmy miały pewność, iż każdy z użytych preparatów będzie na rzęsach przez czas który nie zaszkodzi i nie przesuszy rzęs. Najważniejsza jest znajomość produktów oraz ich ‘’zachowanie’’, ponieważ są to produkt przeznaczony TYLKO do użytku profesjonalnego.

Chcesz wiedzieć więcej o liftingu rzęs metodą Elleebana? Odwiedź naszą stronę Elleebana Lifting rzęs + botoks + keratyna + koloryzacja

#elleebana Łódź #Lifting rzęs Łódź

# salon kosmetyczny Crystal Clinic 

Tagi , , , , , , .Dodaj do zakładek Link.

Komentarze są wyłączone.